Sunucu & Veri Depolama

Sunucu Çözümleri

Basit iş yüklerinden kritik iş yüklerine kadar müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu uygulamalara ve performansa yönelik ölçeklenebilir veri yönetimi için doğru sunucu çözümlerinin seçilmesi, gerek iş sürekliliği, gerek veri güvenliği için çok önemlidir.  Asır Bilgisayar olarak uzman ve sertifikalı, satış öncesi ve satış sonrası teknik kadromuzla iş ihtiyaçlarınızı karşılayacak, başlangıç seviyesinden en yüksek seviyeye kadar sunucu modelleri ile hizmetler sunmaktayız.

Veri Depolama Çözümleri

Veri depolamada yeni teknoloji olarak Scale-Out mimariler, farklı veri tiplerinde yüksek performans sergileyebilen akıllı veri depolama sistemleri, geleneksel yapıların yerini almaktadır. Özellikle farklı disk tiplerinin (SATA, SAS, SSD) kullanıldığı Tiering teknolojilerini kullanabilen, performans kaybı olmadan yazılan verinin tekilleştirilmesini sağlayabilen veri depolama çözümleri ön plana çıkmaktadır.

Son yıllarda veri depolama üniteleri üzerinde sanallaştırma teknolojileri yaygın bir biçimde kullanılmaya başlanmıştır. Bu kapsamda donanım üeticileri farklı çözümler ile kendilerini ayrıştırmaktadır. Veri depolama üniteleri üzerindeki disklerin sanallaştırılmasından, veri depolama ünitelerinin sanallaştırılmasına kadar farklı çözümler sunulmaktadır.

Veri depolama çözümlerinde oyunun kuralları her geçen gün değişmektedir, yeni nesil teknolojiler ve sanallaştırma ile birlikte veri depolama tarafındaki beklentiler giderek artmaktadır. Bugün baktığımızda yeni nesil veri depolama ürünleri beklentilerin de üzerinde çözümler sunmaktadır.

Sunucu, veri depolama çözümlerimiz hakkında bilgi almak için iletişim formu doldurabilirsiniz.