HPE Yetkili Servis

Asır Bilgisayar olarak “HPE Solution Provider for HPE Pointnext Services Delivery” yetkinliği ile tüm HPE kurumsal ürün gruplarında yetkili servis hizmeti vermekteyiz.

HPE Servis Merkezi Ağıyla, Türkiye’de şimdilik 4 bölge ve 13 ilde sunduğumuz hizmetlerimizi, kısa sürede tüm ülke çapında siz değerli müşterilerimize sunmanın gayreti içindeyiz.

Asır Bilgisayar Sistemleri uzman ve deneyimli teknik kadrosuyla HPE’nin sunucu, veri depolama ünitesi (storage), yedekleme ve ağ ürünlerine servis hizmeti verme yetkisine sahip iş ortağıdır ve uluslararası standartlarda garanti hizmetlerini  müşteri lokasyonunda veya yetkili servis merkezlerimizde sizlere sunmaktadır.

7/24 çalışma garantisi beklediğiniz kritik sistemleriniz için arıza kayıtlarınızı Asır Bilgisayar Sistemleri servis merkezlerimize açabilirsiniz. Arızalı ürünleriniz için, garantili olması halinde garanti seviyesine göre ücretsiz hizmet alırsınız, garantili değil ise uygun ücretlendirme tarifelerimiz üzerinden hizmet alırsınız.

Sunduğumuz hizmetlerden faydalanmak için, HPE marka arızalı ürününüzün model ve seri numara bilgisi ile ilgili personel kontak bilgisini telefon ya da e-posta yoluyla bizlere iletmeniz yeterlidir.

Garantili ürünler için, yetkili uzmanlarımızca yapılacak ön incelemenin ardından, en kısa zamanda gerekli servis kaydı açılır, garanti seviyesine uygun şekilde müşteri lokasyonunda arızalı ürün onarımı ya da gerekli parça değişimi yapılır.

Garantisi sona ermiş ürünleriniz için, yetkili uzmanlarımızca yapılacak ön incelemenin ardından, en kısa sürede arızanın giderilmesi için gerekli parça ve işçilik tekliflendirmesi yapılır, vereceğiniz onay doğrultusunda uzaktan veya yerinde müdahale ile arızanız giderilir.

Servis verdiğimiz ürün aileleri;

  • Sunucu
  • Veri Depolama Üniteleri
  • Yedekleme Ürünleri
  • Ağ Ürünleri

HPE yetkili servis hakkında bilgi almak için iletişim formu doldurabilirsiniz.